درباره شرکت فرید گرانول

شرکت تولیدی بارزگانی فرید گرانول در سال 1384 تاسیس گردیده و در راستای تحقق شعار کیفیت، ثبات و رضایت مشتری فعالیت خود را در تولید و عرضه انو اع گرانول PVC متمرکز نمود. مدیر عامل شرکت جناب آقای علی فریدی با سالها تجربه و فعالیت در عرصه صنعت پلاستیک تمام تلاش خود را در جهت بهبود عملکرد و بالابردن سطح کیفیت محصولات در طی این سالها داشته است و اکنون این شرکت مفتخر است که بیش از 90 درصد از تولیدات خود را به خارج از کشور صادر می نماید  .

[ ادامه مطلب]

 


بخش بارگانی

بخش بازرگانی شرکت در طی دو سال گذشته در زمینه صادرات محصولات خود و نیز سایر محصولات دیگر به کشورهای مختلف به خصوص کشورهای همسایه و جمهوری های تازه  استقلال یافته  فعالیت چشمگیری داشته است و از صادرکنندگان ممتاز  شناخته  می شود .

[ ادامه مطلب]

 


محصولات

PVC یکی از کاربردی ترین مواد در عصر حاضر می باشد که می توان با تغییر در افزودنی های آن نظیر استابلایزر، لوبریکانت، پلاستیسایزر و فیلر آمیزه هایی سخت، نرم، مقاوم در برابر گرما و سرما، ضربه و خش، جریان الکتریکی ، رطوبت و آتش گیری به وجود آورد و هم چنین می توان آن را در رنگ ها و اشکال گوناگون تولید نمود.شرکت فرید گرانول قادر است آمیزه های متنوع از pvc در انواع ذیل را ارایه دهد

[ ادامه مطلب]